یکشنبه, ۳ تیر ۱۳۹۷
سرخط خبرها
خانه » درباره ما

درباره ما

وب سایت سینما آموز؛ مرکزی جهت آموزش بروز و تخصصی هنر سینما و فیلمسازی است. این وب سایت کاملا به صورت مستقل عمل کرده و حاصل تلاش جمعی از دانشجویان و هنرجویان رشته ی سینما و تئاتر می باشد. این وب سایت با تلاش در جهت فراهم آوردن بهترین و بروزترین مطالب آموزشی در حوزه سینما و فیلمسازی و با قصد اطلاع رسانی و آموزش همگانی سعی در پیشرفت سطح علمی و آکادمیک این رشته در بین دانشجویان و علاقه مندان فعالیت در این حوزه دارد.

وب سایت سینما آموز همینطور با فراهم آوردن جدیدترین فیلم های آموزشی سینما در فروشگاه و عرضه آن ها با بهترین قیمت و با تخفیف های ویژه دانشجویان؛ قصد ارائه ارزان ترین و بهترین آموزش های ممکن را دارد.

این وب سایت بدون هیچگونه مقاصد تجاری، برای شرایط ادامه فعالیت که نیازمند هزینه های گزاف سرورهای وب سایت، فراهم آوردن و ترجمه مطالب و بروز نگه داشتن و مسائل فنی وب سایت است؛ ممکن است در بخش هایی از وب سایت مانند فروشگاه یا در ازای بعضی خدمات، هزینه هایی دریافت شود که تمام تلاش تیم سینما آموز در جهت کم کردن هزینه ها می باشد تا تمامی علاقه مندان با کمترین هزینه بتوانند از تمام مطالب آموزشی وب سایت نهایت استفاده را داشته باشند.

وب سایت سینما آموز همیشه علاقه مند به همیاری دوستان در جهت بروز کردن و فراهم آوردن جدیدترین مطالب آموزشی است و در همین جهت تمامی دوستان علاقه مند که قصد نگارش یا ترجمه مطالب آموزشی سینما را دارند، می توانند با ارتباط با مدیریت از طریق تماس با ما درباره شرایط همکاری اطلاعات بیشتری دریافت کنند.

امید است این وب سایت قدم کوچکی در جهت آموزش هنر سینما در ایران زمین باشد…

 

با تشکر

مدیریت وب سایت – فرزاد شهاب