حمایت از ما

وب سایت سینما آموز وب سایتی مستقل و حاصل تلاش جمعی از دانشجویان و هنرجویان رشته سینما و تئاتر است که توسط هیچ مرکز دولتی یا غیردولتی حمایت نمی شود.  این وب سایت با هدف آموزش هنر سینما و فیلمسازی همواره سعی داشته تا بهترین و بروزترین مطالب آموزشی را در اختیار علاقه مندان قرار دهد.

نگهداری از این وب سایت دارای هزینه های زیادی می باشد که می توان به هزینه ترجمه مطالب، بروزرسانی وب سایت، سرور و دیگر خدمات وب سایت اشاره کرد. با توجه به این که قصد وب سایت سینما آموز فراهم آوردن بستری مناسب جهت آموزش برای همگان است، تمام تلاش همکاران وب سایت برای جهت کردن هزینه و رایگان ارائه کردن مطالب آموزشی است.

با توجه به این که وب سایت سینما آموز دارای جمعی از بازدیدکنندگان تخصصی و ویژه است، مانند بسیاری از وب سایت های معتبر جهانی که سعی در آموزش رایگان دارند، تصمیم بر ساخت صفحه ای جهت "حمایت از ما" گرفتیم.

دوستان و علاقه مندان که قصد حمایت و کمک به وب سایت سینما آموز را دارند تا بتوانیم همیشه بهترین و بروزترین مطالب آموزشی را آماده و منتشر کنیم؛ می توانند از طریق درگاه پرداخت زیر حمایت های مالی خود را ارسال کنند. هر میزان از کمک مالی به وب سایت سینما آموز قطعا تقدیر خواهد شد و از آن در صدد پیشرفت وب سایت بهترین استفاده را خواهیم داشت.

همینطور دوستان و همکاران عزیزی که تمایل به حمایت از وب سایت از هر روش دیگری غیر از حمایت مالی را دارند (از جمله آماده سازی مطالب، خدمات طراحی وب سایت و هاستینگ، همکاری در جهت پیشرفت سایت و…) می توانند از طریق صفحه "تماس با ما" حوزه مدنظر جهت همکاری خود را اعلام کنند و وب سایت سینما آموز قطعا از دوستانی که قصد و توانایی کمک به پیشرفت سایت در هر بخشی را داشته باشند استقبال خواهد کرد و متشکر خواهد بود.

 

با تشکر از تمام بازدیدکنندگان و دوستان عزیز؛

مدیریت وب سایت – فرزاد شهاب